سفارش تبلیغ
صبا
Post Icon

پیشگیری از زردی در حاملگی

راه پیشگیری از زردی نوزاد در بارداریپیشگیری از زردی

در اینجا چندین راه کار ساده و طبیعی ارائه می گردد که با انجام این کارهای ساده به احتمال زیاد می توان جلوی زردی کودکان در دوران بارداری را گرفت و انشاء ا... کودکی سالم و بدون عارضه زردی به دنیا آورد.

از استفاده از عرق کاسنی در دوران بارداری غافل نشوید:

کاسنی و عرق کاسنی یکی از روش های مهم و موثر در جلوگیری از زردی نوزاد در دوران بارداری می باشد. عرق کاسنی نه تنها می تواند جلوی زردی جنین را بگیرد بلکه به علت تصفیه خون و پاک سازی کبد از مواد زائد و فاسد، نقش بسیار موثری در زیبایی فرزند دارد. برای دانستن مطالب بیشتر در مورد نقش و تاثیر عرق کاسنی در دوران بارداری می توانید مطلب مصرف عرق کاسنی در بارداری و حاملگی را مطالعه نمایید.

شیر را با خرما مصرف بنمایید: سعی کنید شیر را به همراه خرما بخورید. روزانه 3 عدد خرما برای یک زن باردار خوب است و سعی بشود این سه عدد خرما به همراه شیر مصرف بشود.

از خوردن غذاهای داغ خودداری کنید: مصرف غذا به صورت داغ (به طور معمول گرم باشد اشکالی ندارد ولی داغ نباشد) می تواند باعث ایجاد زردی در نوزاد بشود. غذای یک مادر باردار نه باید داغ باشد و نه سرد بلکه در حد معمول ، گرم باشد بهتر می باشد.

امید است که با رعایت این 4 دستورالعمل ساده ، بتوانیم از زردی کودکان دلبند خود جلوگیری به عمل آوریم تا انشاء ا... به فضل الهی فرزندان عزیزتر از جانمان هنگام تولد بدون زردی به دنیا بیایند.

 

برگرفته از سایت دو زندگی با دخل و تصرف
       مطلب قبلی : دستگاه های فتوتراپی ال ای دی